Ulus Mahallesi Muhtarı küfürbaz Kadriye Gedik haberi okuma rekoru kırdı 25.526 kişi

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Küfürbaz Muhtar Ulus Mahallesi Muhtarı Kadriye Gedik

Küfürbaz Muhtar kim? adlı haber sitede 25.526 kez okundu. Haber şöyleydi:
Kadın… Anne… Muhtar… Ve Sinkaflı Küfür… Ulus Mahallesi Muhtarı Kadriye Gedik “Beleş gezi!..” haberi ve belediyede danışman olan kocası Uğur Gedik’in partiden atılması ile ilgili çıkan haberler üzerine ağzını bozdu!..

MURAT HAZİNEDAR İLE AYNI EKİPTELERDİ

Bilindiği gibi Murat Hazinedar, muhtarlar ve meclis üyeleri, başta Kıbrıs Merit Otel olmak üzere, birçok yurt dışı ve Türkiye turlarına çıktı. Ceplerinden beş kuruş harcamadıkları iddiaları üzerine bunu bir gezi toplu fotoğrafı ve yazı ile okuyucularına duyuran Gazete Beşiktaş bu kişilerin tepkisini çekti.

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU PARTİDEN ATTI

Seçimden önce de CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibinin yaptığı listenin Beşiktaş İlçe Başkanı Uğur Gedik tarafından değiştirildiği iddiaları tüm basında yer almış ve bu olay neticesi Beşiktaş’ta seçimlere CHP’nin katılmıası bile tehlikeye girmişti.
Seçimler sonrası genel merkez Gedik’i partiden atmıştı.

İŞ ADAMINDAN PARA İSTERKEN POLİSE TAKILDI

Ayrıca Gedik’in 20 bin lira para isterken telefon tapelerine takıldığı ve rüşvetin belgesi diye yine gazetelere manşet olmuştu. Tüm bunlara rağmen Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar CHP Genel Merkezi ve genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu dinlemeyerek Uğur Gedik’e danışman olarak görev verdi. Makam aracı, şöför ve maaşla ödüllendirdi.

DAHA ÖNCE DEKİ DÖNEMDE DE 3 YERDEN MAAŞ ALDIĞI İÇİN SORUŞTURULDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Gedik’in daha önceki dönemde de ilçe başkanı olduğu halde, belediye ve kuruluşları dahil 3 yerden birden maaş aldığı gerekçesiyle soruşturulduğu öğrenildi.
Bunlar ortada iken;
Seçilmiş bir kişinin ve günde onlarca vatandaşla muhatap olan bir kadının sadece işlerini yapan gazetecilerin ölmüş annelerine yönelik iğrenç sözleri infial uyandırdı. Terbiye sınırlarını aşan bu kişinin muhtarlık yapması da sorgulanmaya başlandı. Bağımsız hareket etmesi beklenen ve ilçenin en büyük mülki amiri Kaymakamlığa karşı sorumluluğu olan bu kişi ile ilgili şikayette de bulunacağımız aşikardır.

 

BU NASIL BIR ANNE NASIL BIR İNSANDIR!?..

Gazete çalışanları konu ile ilgili şu özet bilgileri verdi: “Vatandaşların talebi üzerine muhtarlığa 15 yıldır yaptığımız gibi yine ücretsiz gazete götürdük. Anlamsız hareketler ve oldukça agresif bir tutum içinde davranış gösterdiğini tespit ettik. Saygı ve terbiye sınırlarını aşan ve bir kadından beklenmeyen tavırlar sergiliyordu. CHP üyesi olduğunu söyledi, kartvizitini verdi. Bunun üzerine olayı gazete merkezine gelerek üst düzey yetkililere anlattık.
Yetkili telefonla kendisini arayarak, olayı anlamaya çalışırken, bir anda “Niye yazıyorsunuz her şeyi” diyerek annelere yönelik O……. çocukları diyerek sinkaflı bir küfür etti.
Yanıtı beklemeden de telefonu kapattı.”

DİNİMİZDE ÖLMÜŞ İNSANLARA RAHMET OKUNUR

Gazete çalışanları daha sonra konu hakkında şunları söylediler; “Kendisine tekrar ulaşılamayınca, gazete sorumlusu Kadriye Gedik’in CHP ilçe başkanlığından atıldıktan sonra Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın belediyede danışman olan eşi Uğur Gedik’i arayarak durumu anlamaya çalıştı.
Gedik, karısını aradı ve bize dönerek “Evet küfür etmiş. Gazetenin habercilik anlayışının sorgulaması yanlış bir tutum” dedi.
Ayrıca gazetede çıkan haberlerin de doğru olduğunu teyit etti. Her zamanda kendilerine söz hakkı verdiğimizi söyledi.”
Bunun üzerine, kem sözün sahibine ait olduğunu belirterek, iğrenç söylemi eşine ve kendisine aynen iade ettik. Ayrıca basın özgürlüğü ve haber alma hürriyeti adına, emekçilere yapılan bu çirkin tutumu kınadığımızı da bildirdik.

BU İŞİ ÖZÜR DE TEMİZLEMEZ!..

Öte yandan tüm telefon konuşmalarının hoparlörden dinleyerek olaylara şahit olduklarını söyleyen gazete çalışanları yasal hakları saklı kalmak kaydıyla siyasi ve basın örgütleri başta olmak üzere her türlü platformda bu işin sonuna kadar takipçisi olacaklarını kaydettiler. Kamuoyunun bilgisine sunulur.
Muzaffer TOPAL

Ulus muhtarı kadriye gedik
Ulus mahallesinin küfürbaz muhtarı Kadriye Gedik.
Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50827 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.