Akpolat’tan anlamlı Tweet: Kazanacağız!

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Kılıçdaroğlu temalı bir Tweet atarak, Adalet vurgusu yaptı!..

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu temalı attığı Tweet’inde “Adalet” vurgusu yaptı. Genç Başkan, “Omuz omuza mücadele edeceğiz kazanacağız” dediği Tweet’inde şunları yazdı:

“”O yürüyüş bir başlangıçtı…” Genel Başkanımız @kilicdarogluk  demokratik, eşit ve adil bir Türkiye inancıyla 5 yıl önce yola çıkarak ilk adımı attı. #AdeletYürüyüşü’yle yarınlarımızı birlikte kuracağız ve bu yolda birlikte yürüyecek, omuz omuza mücadele edeceğiz. Kazanacağız.”

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 51123 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.