Kaymakam Bakan: Güvenli bir Beşiktaş için çok çalışacağız

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş’taki suç oranlarının azalmasından dolayı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür eden Kaymakam Önder Bakan, “Daha güvenli bir Beşiktaş için daha çok çalışacağız” dedi.

Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, Kaymakamlığı’ın yayınladığı verileri Twitter hesabında paylaşarak, İşçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti. Kaymakam Bakan, “İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerimize teşekkür ediyorum.. Daha güvenli bir #beşiktaş için daha çok çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Kaymakamlığı tarafından yayınlanan 2020-2021 yıllarında Beşiktaş’ta gerçekleşen suç vakalarındaki azalma oranı aşağıdaki gibidir:

Evden hırsızlık yüzde 22

Otodan hırsızlık yüzde 40

Oto hırsızlığı yüzde 26

İş yerinden ve kurumdan hırsızlık yüzde 11

Yankesicilik yüzde 67

Kapkaç yüzde 33

olmak üzere suç oranlarında azalma gerçekleşmiştir.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 51084 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.