Karınca gibi! Beşiktaş’ta 63 bin 412 haneye tek tek girdi!

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş’ta alanında uzman, genç ve dinamik bir ekiple vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemek, pandemi sürecinde yalnız olmadıklarını göstermek, belediyenin projelerini anlatmak için kurulan Saha Çözüm Ekibi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.  Kovid önlemleri konusunda son derece titiz davranan ekipler Beşiktaş’ın tüm mahalle ve sokaklarında vatandaşları hem evlerinde hem de iş yerlerinde ziyaret ediyor. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın Beşiktaş Medya Grup’ta yaptığı açıklamalar ve program rekor kırmıştı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, dün Twitter hesabında yaptığı paylaşımında konu ile ilgili olarak, “Komşularımızın ihtiyaçlarına yerinde ve hızlı çözüm üretebilmek için başlattığımız Saha Çözüm Hareketi kapsamında ekiplerimiz bugün Arnavutköy Mahallemizde bulunan 2.718 kapıyı daha çalarak toplamda tam 63.412 haneyi ziyaret etmiş oldu. Çünkü Beşiktaş’ta Birlikte Varız.” ifadelerini kullandı.

RIZA AKPOLAT: “SAHA ÇÖZÜM HAREKETİ BAŞLATTIK”

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza AkpolatBeşiktaş Buluşmaları‘nda 2020 Aralık ayında Radyo Beşiktaş‘ta Gazeteci İsmail Baştuğ‘un konuğu oldu. Yayında 2020 yılında Beşiktaş ilçe genelinde yapılanlar, projeler, açılışlar ve Koronavirüs tedbirleri ile son durum hakkında bilgi veren Başkan Akpolat, Saha Çözüm Hareketi hakkında da konuştu.

Akpolat, “Açık mikrofon etkinlikleri pandemiden dolayı sekteye uğradı. Anket yapıyoruz. Vatandaşların talep öneri eleştirileri dinleniyor. Beşiktaş eğitimve gelir seviyesi yüksek olarak bilinse de, aslında biz orta gelir seviyesine sahip olduğunu biliyoruz. Pandemi süreci yeni ihtiyaç sahipleri ortaya çıkardı. Destek paketleri hazırlıyoruz.” dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50792 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.