Başkanlar buluştu!

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Canan Kaftancıoğlu ve Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi.

Geçtiğimiz hafta kar yağışı nedeniyle yapılan yoğun çalışmanın yanısıra toplantılar da İstanbul ve Beşiktaş adına dikkat çekiciydi. 
Bunların ikisini Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat Twitter hesabından şöyle duyurdu: ‘CHP İstanbul İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu  ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu ile birlikte İstanbul’umuz için düzenli buluşmamızı Belediye Başkanlarımızın katılımı ile gerçekleştirdik. Halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz.’
Diğer paylaşım ise şöyleydi: ‘Bugün İstanbul Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekilimiz Doğan Subaşı ve İBB Meclis Üyelerimizle birlikte İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanımız Ekrem imamoğlu ’nu ziyaret ettik. Projelerimiz hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Beşiktaşımız için birlikte çalışmaya devam edeceğiz.’

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 51123 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.