Beşiktaş’ta zabıta ekiplerinden denetim

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesi zabıta ekipleri, pandemi sürecinin ikinci dalgası sonrası tekrar başlayan hafta sonu yasakları kapsamında ilçede bulunan restoran, market , fırın ve iş yerlerini denetledi. Ekipler, iş yerlerinde maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyan esnaf ve vatandaşlara hem teşekkür etti hem de hem de uyarılarda bulundu.

Koronavirüs vaka sayısındaki artış nedeniyle İçişleri Bakanlığı tarafından geçtiğimiz hafta tekrar başlatılan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması sonrası tüm ülkede Koranavirüs önlemleri denetimleri sıklaştı. Beşiktaş’ta da belediye zabıta ekipleri dün Ortaköy’de bu kapsamda denetimdeydi. Paket servis yapan lokantaları, fırınları, marketleri denetleyen ekipler, İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen genelgede yazan kurallara uyulup uyulmadığı denetledi. Zabıta Ekipleri iş yerlerinde fahiş fiyat etiket kontrolü de gerçekleştirirken, esnafa hijyen ve sosyal mesafe kurallarının önemini de tekrar hatırlattı. Ortaköy’de market ve paket servis yapan restoranlarda herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmazken Beşiktaş Belediyesi Zabıta Ekipleri kurallara uyan tüm esnaf ve vatandaşlara teşekkür etti.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50790 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.