İntihar girişiminde bulunan şahsı Beşiktaş Emniyet’i kurtardı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş’ta 30 yaşlarındaki bir erkek şahıs, Barbaros Bulvarı üzerinde bulunan bir varyanta çıkarak intihar girişiminde bulundu. Bulvar üzerinde yoğun trafik oluştu.

İmaret.com’dan edinilen bilgilere göre; 30 yaşlarındaki bir şahıs psikolojik problemleri nedeniyle intihar girişiminde bulundu. Barbaros Bulvarı üzerine gelen şahıs, Said Çiftçi Varyantı’nın üzerinden kendini atmak istedi. Durumu fark eden vatandaşlar hemen polise haber verdi. Olay yerine hemen ilk yardım ekipleri ve Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri geldi.

Bulvar üzerinde trafik oluştu

Ekipler şahsı intihardan vazgeçirmek için yoğun çaba sarf etti. Bu sırada olası bir olumsuzluğa karşı ambulans bulvar üzerinde bekletildi. İkna çabaları sırasında bulvarda trafik oluştu. Yaklaşık 1 saat süren çabaların ardından kimliği öğrenilemeyen kişi, polis ekipleri tarafından varyanttan indirildi.

Bir süre şahısla konuşan ve derdini öğrenmeye çalışan polis ekipleri, daha sonra şahsı, ifadesini almak üzere Beşiktaş İlçe EMniyet Müdürlüğü’ne götürdü. Polisin şahsı kurtardığı anlar ise, kameralara saniye saniye yansıdı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

www.besiktas.com.tr

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

Gazete Beşiktaş hakkında 50621 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın