Askıda Cihaz kampanyası kargolarına Yurtiçi Kargo’dan ücretsiz taşıma

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat geçtiğimiz günlerde uzaktan eğitime erişim için gerekli cihazlara ulaşamayan öğrencilere yönelik “Askıda Cihaz” kampanyası başlattığını duyurmuştu. Kampanya kapsamında Yurtiçi Kargo ile bir işbirliği gerçekleştirildiğini belirten Başkan Rıza Akpolat “Askıda Cihaz” kampanyası kargolarının Yurtiçi Kargo tarafından ücretsiz olarak taşınacağını açıkladı.

Uzaktan eğitime erişim için evinde interneti, bilgisayarı hatta televizyonu olmayan öğrenciler uzaktan eğitim sürecini oldukça sıkıntılı geçiriyor. Beşiktaş Belediyesi de bu kapsamda evinde çalışır durumda olan tablet, bilgisayar ve televizyonu ya da bu kampanya için satın aldığı cihazı ihtiyacı olan öğrencilere ulaştırabilmek için “Askıda Cihaz” kampanyasına start vermişti. Eğitimde seferberlik başlatan Beşiktaş Belediyesi’nin hayata geçirdiği kampanya çerçevesinde öğrencilere cihaz göndermek isteyen vatandaşların cihaz gönderileri Yurtiçi Kargo ile yapılan işbirliği ile ücretsiz taşınacak.

Edinilen bilgilere göre; Beşiktaşlı komşuları ve Türkiye’nin her yerinden büyük ilgi gören kampanyaya destek vermek isteyenler, cihazları sağlam bir şekilde ambalajlayarak kendisine en yakın Yurtiçi Kargo şubesine bırakabilir. Bilgisayar, Tablet ve Maksimum 32” büyüklüğündeki televizyonların taşınabileceği kargoların Beşiktaş Belediyesi’ne ulaştırılabilmesi için yazılması gereken bilgiler;

Müşteri Kod: 327947255

Alıcı Adı: Beşiktaş Belediyesi – Askıda Cihaz Kampanyası

Adres: Nisbetiye Mah. Aytar Caddesi Başlık Sok. No:1 Bilgi İşlem Müdürlüğü

Beşiktaş / İstanbul 444 44 55

Ödeme Tipi: Alıcı Ödemeli

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

www.besiktas.com.tr

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

Gazete Beşiktaş hakkında 50621 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın