İmamoğlu Beşiktaş’a da el attı!.

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş’ın 50 yıllık altyapı sorunlarının Beşiktaş Belediyesi ve İBB işbirliğiyle tek tek çözüldüğü belirtildi. İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz aylarda da sık sık Beşiktaş’a gelip incelemelerde bulunmuş ve Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpola’tan bilgi almıştı. İmamoğlu, Twitter’da Beşiktaş’ta tamamlanan çalışmalarla ilgili paylaşımda bulundu ve bir de video yayınladı.

Beşiktaş Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle Beşiktaş’ın yıllardır çözüm bekleyen altyapı sorunlarını çözüme kavuştu. Edinilen bilgilere göre; pandemi süreci boyunca sokağa çıkma yasaklarını fırsata çevirerek vatandaşlara hizmet götüren Beşiktaş Belediyesi, aynı zamanda ilçenin yıllardır sıkıntılı olan alt yapı sorunlarını tek tek çözüme kavuşturuyor. Ortaköy Dereboyu Caddesi’nde yaşanan su baskınları ve yol çökme sorunları geçtiğimiz aylarda İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle çözülürken, Beşiktaş’ın önemli ana arterlerinden olan Şair Nedim ve Nüzhetiye Caddesi’ndeki altyapı ve asfaltlama çalışmaları da tamamlandı. Yapılan çalışma sonrası vatandaşlar daha kaliteli ve konforlu bir şekilde seyahat edebilecek. Yol çalışmalarının tamamlanması hem vatandaşı hem de esnafı memnun etti.

Ekrem İmamoğlu: “Kısa sürede İstanbul’un kangren olmuş altyapı sorunlarını çözdük”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beşiktaş’ın altyapı sorunlarının çözüme kavuşması ile ilgili olarak yaptığı paylaşımda aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“Beşiktaş’ta yıllardır yağmur sonrası taşkınlara yol açan altyapı sorununu çözdük. Yağmur suyu denize, pis su arıtma tesisine aktarılıyor. Esnaf memnun, vatandaşlar mutlu.”

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

www.besiktas.com.tr

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

Gazete Beşiktaş hakkında 50621 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.