İş, emek ve dayanışma kavramlarını vurguladılar

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesi, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için hazırladığı çalışmalarda Koronavirüs salgınıyla birlikte anlamları daha da güçlenen “iş, emek ve dayanışma” kavramlarına vurgu yaptı.

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında 1, 2 ve 3 Mayıs günlerinde 30 Büyükşehir ve Zonguldak’ta sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Bu nedenle 1 Mayıs İşçi ve Dayanışma Bayramı alışık olduğumuzun aksine alanlarda kitlesel olarak kutlanamayacak. Bu çerçevede Beşiktaş Belediyesi 1 Mayıs’a özel anlamlı bir çalışma gerçekleştirdi.

Belediye ilçenin birçok noktasına, belediye emekçileri ve sağlık çalışanlarının bu süreçteki emeklerine saygı vurgusunu ön plana çıkaran ‘’İş, Emek ve Dayanışma’’ kavramlarının sözcük anlamlarının yer aldığı afişler astı. Billboardlarda; gerek sahada gerekse iş yerlerinde fedakârca çalışan emekçilerin fotoğraflarının yanı sıra Koronavirüse karşı mücadelesinde belediye ekipleriyle sosyal mesafeye uyarak omuz omuza çalışan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın dayanışma fotoğraflarına da yer verildi. Yapılan çalışma, Başkan Akpolat’ın ‘’Bizim için bazı kelimeler şimdi daha anlamlı, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’müz kutlu olsun ‘’ mesajıyla paylaşıldı.

Beşiktaş’ın Cadde ve sokaklarını süsleyen çalışmalar, Beşiktaş Belediyesi resmî internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden de incelenebiliyor.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50577 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.