Beşiktaş’ta ulusal egemenliğin 100. yılına özel online satranç turnuvası

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesi, Ulusal Egemenliğin 100 Yılına özel online satranç turnuvası düzenliyor. Başkan Rıza Akpolat’ın duyurduğu turnuvaya Beşiktaş İlçesi’nde ikamet eden her yaştan vatandaş ücretsiz olarak katılabilecek.

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle pek çok ülkede aralarında spor müsabakalarının da bulunduğu toplu etkinlikler sosyal izolasyon ve sosyal mesafe kuralları nedeniyle ertelendi. Vatandaşların evde kalmak zorunda olduğu bugünlerde de belediyeler online hizmetlere ağırlık vermeye başladı. Beşiktaş Belediyesi de tıbbi danışmanlık hizmeti başta olmak üzere pek çok çalışmayı online platforma taşıyarak vatandaşlara dijital hizmetler sunmaya başladı. 23 Nisan’da YouTube yayınları ve online geçit törenleriyle çocuklara dijital ortamda bayram coşkusunu yaşatan Beşiktaş Belediyesi, Ulusal Egemenliğin 100 yılı kapsamında online satranç turnuvası düzenliyor. Her yaştan Beşiktaşlı vatandaşın evinden katılabileceği Beşiktaş 100 Yıl Online Satranç Turnuvası 9 Mayıs’ta başlayacak. Mayıs ayı boyunca devam edecek olan müsabakalar sonrası dereceye girenlere sürpriz ödüller verilecek. Katılımın ücretsiz olduğu, yaş sınırının olmadığı bu özel turnuvada, katılımcıların Beşiktaş ilçe sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekiyor. Başvurular besiktas.bel.tr üzerinden bugün itibariyle başladı.

Online Satranç Turnuvası’nı sosyal medya hesaplarından bir paylaşımda bulunarak duyuran Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da ‘’Ulusal egemenliğimizin 100’üncü yılında, Beşiktaş 100 Yıl Online Satranç Turnuvamız başlıyor. Her yaştan komşularımızın katılabileceği turnuvaya 27 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında http://besiktas.bel.tr üzerinden başvurabilirsiniz. Müsabakalar Mayıs ayı boyunca sürecek’’ dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50577 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.