Beşiktaş Çocuk Korosu tüm Dünya çocukları için bir araya geldi

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesi Çocuk Korosu, KORONAVİRÜS (Covid-19) salgını nedeniyle sosyal izolasyonun önem kazandığı bugünlerde tüm dünya çocukları için dijital ortamda bir araya gelerek A. Venturi’nin ‘Kar’ adlı eserini seslendirdi.

Şef Güneş Kaya yönetiminde, 51 çocuğun oluşturduğu Beşiktaş BelediyesimÇocuk Korosu TBMM’nin kuruluşunun 100 Yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda meydanlarda olamayacak olsa da dijital ortamda bir araya geldi. Koro, A. Venturi’nin ‘Kar’ adlı eserini tüm dünya çocukları için seslendirdi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na sayılı günler kala evlerde kaldığımız bugünlerde tüm dünya çocuklarına bu çalışmasıyla moral vermeyi amaçlayan koroyu tebrik eden Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat; “’Beşiktaş Belediyesi Çocuk Korosu’ndaki 51 çocuğumuz, evde olduğumuz şu günlerde dijital kanallar üzerinden buluşarak tüm dünya çocukları için A. Venturini’nin ‘Kar’ eserini seslendirdiler. Şef Güneş Kaya önderliğinde müthiş bir iş çıkaran koromuzu tebrik ediyorum’’ dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50432 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.