Karla mücadele!..

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri, kar ve buzlanmaya karşı önlemlerini aldı. 

Beşiktaş Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri, kar ve buzlanmaya karşı önlemlerini aldı. 44 araç 180 personelle teyakkuzda olan ekipler Beşiktaşlı vatandaşların beklenen kar yağışı öncesi herhangi bir mağduriyet yaşamaması için hazırlıklarını tamamladı.

AKOM tarafından yapılan İstanbul’un soğuk, kar yağışlı ve fırtınalı bir havanın etkisine girmesi uyarısı sonrası Beşiktaş Belediyesi ekipleri de teyakkuza geçti. Ekipler 10 kar küreme, 22 adet iş makinası, 10 tuz serpme, 2 solüsyon serpme aracı ve 180 personelle vatandaşların mağduriyet yaşamaması için hazır bir şekilde bekliyor. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da karla mücadele çalışmalarıyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Başkan Rıza Akpolat: ‘’ AKOM uyarınca, bu hafta içerisinde beklenen kar yağışı için hazırlıklarımızı tamamladık. Komşularımızın olumsuz hava şartlarına karşı bireysel önlemlerini almalarını rica ederim’’ dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50471 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.