Aylık 120 bin TL alan CEO’nun biletini kesti

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..


Milyonluk ceo!..

NET haber sitesinin haberine göre Beşiktaş’ın yeni başkanı Çebi, göreve gelir gelmez ilk icraatını Beşiktaş Şirketler Grubu Genel Koordinatörü ve Şirket Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi (CEO) Uğur Gökhan Sarı’yı görevden alarak yaptı.

BJK borç batağında

Beşiktaş’ın yeni başkanı Çebi, göreve gelir gelmez ilk icraatını Beşiktaş Şirketler Grubu Genel Koordinatörü ve Şirket Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi (CEO) Uğur Gökhan Sarı’yı görevden alarak yaptı.

YILDA 1.5 MİLYON TL KAZANIYORDU

Fikret Orman döneminde CEO olarak görev yapan Gökhan Sarı’nın, yıllık kazancı 1.5 Milyon TL’ydi. Bir o kadarda masrafı olduğu belirtildi. Sarı Serdar Bilgili tarafından göreve getirilmişti. Demirören zamanında ayrılmış o zamanda aldığı astronomik tazminatla anılmıştı. Kulüp sekreteri İsmail Ünal belediye başkanı olunca Beltaş A.Ş. Genel müdürü daha sonra belediye meclis üyesi olmuştu. Fikret Orman BJK Başkanı olunca da CEO oldu.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

www.besiktas.com.tr

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

Gazete Beşiktaş hakkında 50621 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.