Rıza Akpolat ve Ekrem İmamoğlu İstanbul Komedi Festivali açılışına katıldı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Beşiktaş Belediyesinin resmi destekçisi olduğu uluslarararası İstanbul Komedi Festivali, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve festivali düzenleyen Beşiktaş Kültür Merkezi BKM’nin ev sahibi ilçesi Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın katılımı ile başladı.

Festivalin açılışı usta komedyen Cem Yılmaz’ın Soru & Cevap etkinliği ile gerçekleşirken, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu küçük oğlu Semih ile, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ise eşi Derya Akpolat ile katıldı. Etkinliğe gelişlerinde BKM CEO’su Zümrüt Arol Bekçe ve BKM Genel Müdür Yardımcısı Gülçin Salacan tarafından karşılanan İmamoğlu ve Akpolat etkinlik öncesi BKM kurucusu Necati Akpınar, Demet Akbağ ve Cem Yılmaz ile de bir araya geldi.

Gösterim öncesi basın mensuplarının İstanbul Komedi Festivali hakkındaki sorularını da yanıtlayan Ekrem İmamoğlu; “Bu akşam Cem Yılmaz’la İstanbul Komedi Festivali başlıyor, kuliste bu işi başlatan ve bugünlere getiren ekibi dinledim, bu festivali seneye daha fazla nasıl büyütebiliriz bunu konuştuk. İnşallah seneye dünya çapında bir yapıya dönüşmesi için biz de Büyükşehir Belediyesi olarak katkı sağlamayı istiyoruz” dedi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ta “ Beşiktaş’ımızın gözbebeği Beşiktaş Kültür Merkezi’nin uluslararası İstanbul Komedi Festivali açılışında BKM’nin ev sahibi ilçenin Belediye Başkanı olmaktan dolayı mutluluğunu dile getirerek festivalde emeği geçen herkese teşekkür etti ve “Beşiktaş Kültür Merkezi ülkemize Kültür ve Sanat alanında uluslararası saygınlık kazandıran çalışmaları ve yüzlerce yeni sanatçı kazandıran bir okul olma özelliği ile de gurur kaynağımız. İş birliğimizi ülkemize ve İstanbulumuza katma değer yaratacak yeni projeler üreterek geliştireceğiz.” dedi.

13 Ekim’de başlayan İstanbul Komedi Festivali, mizahın ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi ve en yeni isimlerini 3 Kasım’a kadar 107 farklı performansla 15 farklı mekanda devam edecek. Festivalin bu yılki hedefi 100.000 seyirci!

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50359 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.