Fitness eğitmenine ağır müebbet istendi

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Ulus’ta geçtiğimiz yıl aralık ayında dairede ‘çok gürültü yaptığı’ gerekçesiyle kendisini uyaran 53 yaşındaki apartman görevlisi Nefise Dolapcı’yı bıçaklayarak öldüren ve ardından teslim olan 30 yaşındaki fitness eğitmeni İbrahim Yener hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. Yener hakkında iddianame düzenlendi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamede, şüphelinin ‘Kasten öldürme’ eylemini acıma hissi olmaksızın gerçekleştirdiğini, bu nedenle ‘Canavarca Hisle veya Eziyet Çektirerek Öldürme’ suçunu işlediğini kaydetti. Şüpheli hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talep edildi.

GÜRÜLTÜ YAPIYORSUN DEDİ ÖLDÜRÜLDÜ

Aralık 2018 yılında yaşanan cinayette Beşiktaş’ta Ulus’taki Nispetiye Mahallesi Gözde Sokak’taki bir binada apartman görevlisi olan Nefise Dolapçı’yı (48), üst katlarda oturan apartman sakinleri arayarak, giriş kata bir süre önce taşınan fitness eğitmeni İbrahim Yener’in çok gürültü yaptığını ve uyarılmasını istedi. Giriş kattaki daireye giden Nefise Dolapçı, iddiaya göre içeride nişanlısı ile kavga eden ve sinirle kapıyı açan İbrahim Yener’i “Evinize çok giren çıkan oluyormuş, çok gürültü çıkıyormuş, komşular şikayetçi” diyerek uyardı. İkili arasında başlayan tartışma sonrasında İbrahim Yener, 53 yaşındaki apartman görevlisi Nefise Dolapcı’yı boğazından bıçaklayarak öldürmüştü.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50401 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.