Beşiktaş Belediyesi ve İBB ortak çalışmalara başladı!

Beşiktaş Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İSKİ arasında imzalanan protokol ile vatandaşların hayatını olumsuz etkileyen altyapı sorunları ile ilgili çalışmaları başlattı. Başkan Rıza Akpolat da çalışmaları bizzat yerinde takip etti.

Katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışı vurgusunu her daim dile getirerek çalışmalarına bu yönde devam eden Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, vatandaşlardan gelen sorunların yapım çalışmalarını yerinde takip ediyor. Altyapı sorunuyla ilgili çalışmalarda İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İski ile imzalanan ortak protokol sonrası Beşiktaş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını hızlandırdı. Balmumcu Gazi Umur Paşa Sokak’taki altyapı sorunu ve Arnavutköy Mahallesi’ndeki koku sorununu gidermek üzere harekete geçen ekiplerin çalışmalarını ise bizzat Başkan Rıza Akpolat vatandaşlarla yerinde takip etti.

Ekiplerin çalışmaları hakkında kişisel sosyal medya hesaplarından da bir dizi paylaşım gerçekleştiren Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat şu ifadeleri kullandı.

İlk paylaşımında ; ’’Beşiktaş’ın kronik sorunlarını teker teker çözüyoruz. Bir ilki gerçekleştirerek İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İSKİ ile protokol imzaladık. Arnavutköy’deki koku sorununu gidermek için çalışmalara başladık. Bu vesileyle buradaki komşularımız ile belediye ve İSKİ emekçilerini ziyaret ettim. ‘’ ifadelerini kullandı.

İkinci paylaşımında ise Başkan Akpolat ‘’Balmumcudaki Gazi Umur Paşa Sokak’ta yıllardır komşularımızın hayatını olumsuz etkileyen altyapı sorununu çözmek için belediye ekiplerimiz, İSKİ ile beraber çalışmalara başladı. Komşularımıza hak ettiği hizmeti ulaştırmak için İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde çalışmayı sürdüreceğiz’’ şeklinde paylaşımda bulundu.