Bilişim ve teknolji dünyası Beşiktaş’ta

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Bilişim ve teknoloji uzmanlarının bir araya geleceği ‘Predictive Cyber Defense Roadshow 2019’ 25 Eylül’de  Beşiktaş’ta gerçekleştirilecek.

Siber saldırılara karşı savunma yaklaşımı geliştiren SPECTRAMI, ‘Predictive Cyber Defense Roadshow 2019’ kapsamında Beşiktaş’a geliyor. 25 Eylül’de Beşiktaş’ta gerçekleşecek etkinlikte ‘önlemeden öngörmeye giden yol’ konusuna odaklanarak modern teknolojileri tanıtılacak.  Etkinlikte, teknoloji ve bilişim dünyasının uzmanları bir araya gelecek. Ayrıca, güvenlik sektörü profesyonellerine yönelik çözümler paylaşılacak.

SPECTRAMI’nin, olası saldırıların kurumları etkilemesinden önce karar vericilere yardımcı olacağı öngörülebilir yaklaşımının üç büyük ayağı olan güvenlik açığı analizi, güvenlik analizi ve birden fazla tedarikçi tehdidi gibi çözümler oluşturuyor. Bu konuyla ilgili vaka sunumu ve tanıtım yapacak birden fazla uzman da etkinlikte yer alacak. Etkinlikte Türkiye ve bölge ülkelerdeki çalışmalarını, öngörülebilir siber güvenlik yaklaşımının diğer yaklaşımlardan farkını değerlendirecek olan şirket, güvenlik sektörü profesyonellerine yönelik çözümleri de paylaşacak.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50525 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.