Turizm polisleri Beşiktaş’ta

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Turizm polisleri, Beşiktaş ve İstanbul’daki Sultanahmet Meydanı, Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Taksim-Talimhane, Kadıköy İlçesi, Üsküdar İlçesi, Şişli İlçesi,İstiklal Caddesi, Kapalıçarşı, Mısır Çarşısı ve Mahmutpaşa gibi turist yoğunluğu bulunan bölgelerde turizm polisi kıyafetiyle yaya olarak çalışıyor. Turizm polisleri hem turistlere karşı işlenebilecek her türlü suça karşı gerekli tedbiri almakta hem de turistlerin her türlü sorununu iletişim becerisi ve ifade kabiliyeti yüksek, birden fazla yabancı dil bilgisine haiz personeliyle çözüme kavuşturuyor.

Kaçak rehber – acenta denetimi yapıldı
İstanbul’a ziyarete gelen turistlere, rehberlik yapan kaçak rehberleri ve ayrıca acenta denetimlerini de turizm polislerinin yapıyor. Havalimanları, Tarihi Yarımada, Beyoğlu, Kadıköy, Üsküdar, Şişli ve Beşiktaş ilçelerinde yapılan kaçak rehber ve acenta denetimlerinde, “2 bin 946 denetlenen acenta için 2 milyon 696 bin 115 TL ceza kesildi. 2 bin 756 kaçak rehber denetlendi ve 419 bin 634 TL ceza kesildi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50398 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.