Beşiktaş Belediyesinde bir ilk gerçekleştirildi

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesi yeni ve bu güne kadar hiç görülmemiş önemli bir uygulamaya imza atarak, alışılmışın dışında bir uygulama ile halk günlerinin ilk uygulayıcısı oldu. Bu yeni uygulama ile Başkan Akpolat bizzat sorunları dinliyor ve başkan yardımcıları ile müdürlerle birlikte anında sorunları çözüyor.
‘Açık mikrofon’ adı altında düzenlenen ve 23 mahallede halkla buluşulan etkinlikten sonra şimdi de belediyede halk günleri düzenlenmeye başladı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat bir müjde daha verdi ve ‘Her perşembe günü halk günü düzenleyeceğiz. Şu ana kadar ilgi çok büyük oldu. 2000 kişi görüşmek istiyor. Her hafta 200 kişiyle görüşme yapmak için planlama çalışması içindeyiz. Tüm vatandaşlarımıza kapılarımız açıktır. Beşiktaş’ta olması gereken çağdaş ve modern, yepyeni bir yerel yönetim modelini uygulamaya soktuk’ dedi.

BAŞKAN YARDIMCILARI VE MÜDÜRLER HAZIR BULUNUYOR

Toplantılar Beşiktaş Belediyesi’nin 5. katında yapılıyor. Toplantılara Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcılarından Ali Rıza Yılmaz, Ozan İş, Ender Topçuoğlu, İlker Özsalman, Esra Yenidünya ve Zeynep Karaman’da katılıyor.
Öte yandan vatandaşların sorunlarını anında çözmek üzere toplantılarda müdürler de hazır bulunuyor.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50480 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.