Yeni yıldan tek dilekleri sağlık

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı bünyesindeki lösemili ve onko çocuklar ve aileleri yeni yılı umut içinde karşılıyorlar. Kimi hastanede kimi evinde tedavisine devam eden çocukların yeni yıldan tek dileği var: Sağlıklarına kavuşmak…

LÖSEV, çocukların yeni yıla umut ve sevinçle girmesi için ailelerine gıda, giysi, oyuncak ve nakit yardımlarını artırdı. 1020 lösemili ve onko çocuğun ailesine 1000’er lira yatırdı. Türkiye çapında hastanelerde yatan, tedavisi devam eden çocukları hastanelerde ziyaret ederek onlara yeni yıl hediyelerini ulaştırıyor.

LÖSEV Başta Ankara’daki LÖSANTE Hastanesi’nde olmak üzere, Türkiye’nin dört bir yanında yeni yıl kutlamaları düzenleyerek çocukları mutlu etmeye devam ediyor. Yılbaşı kutlamalarında lösemili ve onko çocuklar dans edip şarkılar söyleyecek, pasta kesip hediyelerini alacaklar.

LÖSEV Genel Koordinatörü Hülya ÜNVER yaptığı açıklamada; “Her yıl olduğu gibi bu yılı da çocuklarımız ve ailelerimizle mutluluk ve neşe dolu kutlamalarla bir arada karşılayacağız. Bunun için Türkiye’nin dört bir yanında çocuklarımız için partiler düzenliyoruz. Herkesin yeni yıl dileği farklıdır ama biz LÖSEV olarak tüm çocuklarımızın sağlıklarına kavuştuğu, mutlu bir yıl olmasını diliyoruz.” Dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50517 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.