İsmail Baştuğ yazdı, Beşiktaş Belediyesi haraca mı kesiliyor. Organize işler!..

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesinde deyim yerinde ise tam bir kaos hakim… Soruşturmalar, görevden almalar… Belediye Başkanı, danışmanı, Meclis üyeleri neredeyse birbirine girmiş durumda… Adeta paylaşım yapılamıyor!..

BELEDİYEDE ORGANİZE İŞLER

Beltaş şirketinde olanlar belediyede olanlar gazete manşetlerini süslüyor.
Son zamanda yapılan bir mecliste İYİ Parti üyesi Ediz Feyiz zarf alanları kürsüde açıkladı.
Görevden alınan Murat Hazinedar’ın liste sahtekarlığı yaptığı için partiden atılan Danışmanı uğur Gedik’i suçladı. Söylentilere cevap verdi. Hazinedarın görevden alınması işle başa geçen başkan Tahir Doğaç’a yüklendi. Beltaş’tan zarf alındığı konuşmaları Beşiktaş’ta konuşuluyor dedi.

ZARF ALDIKLARINI İTİRAF ETTİLER


Tahir Doğaç’ın haklarında müfettiş soruşturmaları olan Beltaş’ın başına getirdiği Ayça Akpek’in yönetiminde bulunan meclis üyesi Mustafa Kantar hakkında da böyle bir iddia olduğunu belirtti. Bilindiği üzere Mustafa Kantar ve Mustafa Mercan Beltaş üyesi olunca pano ihalesinin belediyeye değil de, Beltaş’a verilmesi çabaları medyada gündeme gelmişti.
Suçlama üzerine Mustafa Kantar evet zarf aldım ama ihtiyacı olan bir aileye yardım ettim diye kendini savundu.

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ HARACA MI KESİLİYOR DİYE YAZDI BELGELERİ ORTAYA KOYDU HEDEF OLDU

Bu konu üzerine gazeteci İsmail Baştuğ bir yazı yazarak, Beşiktaş belediyesinde organize işler mi dönüyor. Beşiktaş Belediyesi haraca mı kesiliyor diye sordu ve bu meclisten İçişleri bakanlığı müfettişleri, Sayıştay belgeleri, zimmet raporları ve devam eden davalar sonuçlanana kadar kimsenin bir daha aday olmamasının doğru olacağını kaleme aldı.
Bu yazı üzerine Gazeteci İsmail Baştuğ çirkin bazı siyasetçiler ve işbirlikçileri tarafından hedef tahtasına oturtturuldu ve organize bir şekilde susturulmaya çalışıldı.
Ancak İsmail Baştuğ yazılarına devam ederek tüm çarpıklığı deliller belgeler, Sayıştay raporları ve videolar ile birlikte ortaya koydu.

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ SORUYOR:
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ HARACA MI KESİLİYOR?..
Biz Beşiktaş için iyi şeyler yapmak için uğraşırken belediye ve meclis işi gücü bırakmış biz gazetecilerle uğraşıyordu…

İşte Belediyedeki organize işler ve rezillikler…

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ HARACA MI KESİLİYOR DİYE YAZDI ORGANİZE İŞLERİ BELGELERİ ORTAYA KOYDU BAZI ÇİRKİN SİYASİLER VE İŞBİRLİKÇİLERİNCE HEDEF OLDU

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50814 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.