Radyo Beşiktaş’a bir çok ülkeden giriş yapıldı dinlenme rekoru kırıldı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

2005 yılında kurulan Beşiktaş Radyosu zaman içinde her yıl yenilenmek olup, bu yıl gerek stüdyoları gerekse teknik altyapısı ile birlikte baştan sona yenilendi.
Beşiktaşlıların sesi olan Beşiktaş Radyosu dünyanın her yerinden tek adresle dinlenebiliyor. Hafta içi her gün saat 11:00-16:00 arasında canlı yayın yapan Beşiktaş Radyosu’nda bu saatlerin dışında kalan zamanda Beşiktaş Marşları ve çeşitli müzik yayınları yapılıyor.

Ayrıca web tv kanalı ile kayıt altına alınan program., müzik ve videoları da dinleyip izleyebilirsiniz.


Spor, aktüel, siyaset programlarının yanı sıra kentten haberler ve müzik yayını ile aynı anda yüz binlere ulaşan Beşiktaş Radyosu kendi canlı yayın stüdyolarından, profesyonel radyocular ve uzman bir ekip ile yayın yapmaktadır.

TÜM RADYOLAR ARASINDA REKOR BİZDE
Öte yandan aynı anda 800 ile 1000 arasında toplamda ise yaklaşık 10.000 kişi tarafından dinlenen Radyo Beşiktaş bu alanda da tüm radyolar arasında rekor kırdı.

Dünyanın her yerinden ücretsiz ve kesintisiz dinlenebilen Beşiktaş Radyosu’nun Pc/Androit/ Iphone uygulamaları bulunmaktadır.

Beşiktaş Radyosunu dinlemek için tıklayınız.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50336 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.