TEKNOLOJİ: YouTube’ta internete bağlı olmadan video izleme özelliği

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

YouTube’a yeni bir özellik daha eklendi. Artık video izlerken bir kere yükledikten sonra, internete bağlı olmaksızın izleyebilirsiniz. Böylece YouTube’ta video izlerken, internet kotanızın bitmesini engellemiş te olursunuz. Önce videoyu indirip, daha sonra intenetsiz izleme olanağı artık sağlanmış durumda. Aynı zamanda videonuzu paylaşma da yapabilirsiniz. YouTube 130’dan fazla ülkede kullanımda. YouTube Go özelliği bugünden itibaren yüklenebilecek. Uygulama ücretsidir. iPhone ve Android’te kullanılabilecek.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.