SPOR: “Önümüzde uzun bir yol var”

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Süper Lig 26. haftasında Medipol Başakşehir’in, Beşiktaş’ı 1-0 yendiği maçtan sonra Hollandalı futbolcu Ryan Babel önemli açıklamalarda bulundu. Hollandalı yıldız öncelikle kötü oynadıklarını ve Başakşehir’i tebrik ederek sözlerine başladı. Beşiktaşlı futbolcu, “Biz çok kötü oynadık. Medipol Başakşehir’i tebrik etmek lazım. Taktiksel olarak iyi bir oyun ortaya koydular. Teknik direktörlerinin onlardan uygulamalarını istediği her şeyi sahaya yansıttılar. Güzel oyunlarıyla galibiyeti hak ettiler.Tebrik etmek gerek” diye konuştu.

Bu kadro kesinlikle şampıyon olacak. Rakiplerimiz kesinlikle puan kaybedecekler. Önemli olan bizim tüm maçlarımızı kazanmamız. Şampiyonluk şanslarının hala sürdüğünü söyleyen ve bu maçtan ders çıkarmaları gerektiğini söyleyen Ryan Babel, “Önümüzde uzun bir yol var, inanıyorum ki rakiplerimiz puan kaybedecekler. Bizim için bir sorun yok. Ufak bir kaza yaptık diyelim.Benim her zaman söylediğim bir şey var, herkes şampiyonluk yarışından bahsediyor. Bu çok uzun bir yol. Bunu maç maç ele almak gerekiyor. Şimdi yapmamız gereken, bir sonraki maça odaklanıp, o maçı kazanmak. Rakiplerimizde kesinlikle puan kaybedecek. Önemli olan sezon sonunda lider bitirim kupayı kaldırmak” dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50814 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.