SİYASET: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Zeytin Dalı Harekatı açıklaması

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Zeytin Dalı Harekatı açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Zeytin Dalı Harekatı açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı’nda önemli açıklamalarda bulundu. Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’ndaki son durum hakkında bilgi veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Afrin’deki 700 kilometrelik alan teröristlerden arındırıldı. Cinderes’e baskı arttı. En kısa zamanda burasıda temizlenecek ve Afrin yolu açılacak.’ diyerek sözlerine devam etti:

‘Zeytin Dalı Harekatı’nda bulunan tüm güvenlik güçlerimize rabbimden muvaffakiyet diliyorum. Sefer bizden, zafer Allah’tandır. Şuana kadar teröristlerden temizlenen 700 kilometrekarenin üzerinde bir alan bizim kontrolümüz altındadır. 2872 terörist etkisiz hale getirilmiştir. TSK ve Jandarma’dan 41 askerimiz, ÖSO’dan ise 159 kardeşimiz şehit olmuştur. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize baş sağlığı diliyorum.’

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50917 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.