TURİZM: Emin Çakmak Türsab anketinde birinci sırada

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Emin Çakmak
Emin Çakmak

Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak “Ortak Akıl” toplantıları sonucunda bir aylık bağımsız arkette yüzde 65.85 oranında oyla birinci sıraya çıktı. Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak’ın 14 Ocak 2018’den bu yana bir ayda Türkiye’de 97 noktaya ulaşarak yaptığı “Ortak Akıl” toplantıları sonucu 14 Ocak 2018’den itibaren turkiyeturizm.com’da başlatılan bağımsız ankette açık ara birinci sıraya yerleşti.

EN ÇOK OY EMİN ÇAKMAK’A
Emin Çakmak, 14 Ocak ile 14 Şubat 2018 arasında acenteler tarafından kullanılan 1466 oyun 965’ini aldığı görüldü. En yakın takipçisi olan Firuz Bağlıkaya’nın oyların 325’ini alarak yüzde 22.15’te kaldığı belirlendi. Diğer adaylardan Hasan Erdem 103 oyla yüzde 7.02’de kalırken, Hüseyin kırk ise 31 oyla yüzde 2.11 oranında kaldı. Diğer başlıklı bölüm ise 42 oyla yüzde 2.86 oranında oy aldı.

ANKET TARAFSIZ VE HERKESE AÇIK
Anketin tarafsız ve herkesi açık olması hedeflenerek turkiyeturizm.com tarafından “Türsab Başkanı kim olmalı?” sorusuyla 14 Ocak 2018 itibarıyla başladığı anketin oylamasında tek kullanılık oy hakkı buluuyor ve yüzde oranı ile değerlendirme yapılıyor. Anketin özellikle demokratik ve herkese saygılı olması için özen gösterilirken, ortaya çıkan bazı “danışıklı dövüş” şeklindeki anketlere itbar edilmesmesi gerekiyor.

ÖZKAN ALTINTAŞ- TÜRKİYE TURİZM

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.