SPOR: ‘Oyun oynanırken kural değişmez!’

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Fikret Orman
Fikret Orman

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, son dönemde yaşanan gelişmelerle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Orman, “Başka kulüpler site kurduruyorlar. Sosyal medyadan anamıza babamıza küfrettiriyorlar. Bunu biz de yapalım o zaman!” dedi.Orman, şunları söyledi:

‘Oyun oyanırken kural değişmez!’

“90’lı yılların sonunda Galatasaray Avrupa’da misyon üstlenmişti. Şimdi de bunu biz yapıyoruz. Yukarı giden takımı aşağı çekmeye çalışıyorlar. Beşiktaş’a bunu yapıyorlar. Caner Erkin birçok takımda oynadı. Başka takımlarda Caner’e bu yapılmadı, Beşiktaş’ta yapılıyor! Caner Erkin özür diledi. Oyuncumuz milli bir oyuncu. Cezayı abartarak veriyorlar. Oyun oynanırken kural değişmez! Bu benim değil, TFF başkanımızın lafı. Kamuoyunun lafıyla, baskısıyla ceza verilmemesi lazım. Başka kulüpler site kurduruyorlar. Sosyal medyadan anamıza babamıza küfrettiriyorlar. Bunu biz de yapalım o zaman!”

‘Biz de bu işleri köpürtmesini çok iyi biliriz!’

“Beşiktaş’ı kayırıyorlar algısı yüzünden herkes Beşiktaş’a zarar vermeye çalışıyor. ‘Beşiktaş kollanıyor’ diyorlar. Ne kollanması? Sarı kart, kırmızı karttan gözümüzü açamıyoruz. Düdüklerden oyun oynayamıyoruz. Efendi Beşiktaş’ız diye uysal koyun da değiliz! Kamuoyunun tepkisine göre ceza verilecekse, biz bu işleri köpürtmesini çok iyi biliriz! Oyuncularım savcılığa çağrılıyor. Benim oyuncularım adam mı öldürmüşler, ne yapmışlar? Bu ülkede başkan başkana yumruk atıyor.”

FANATİK

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50827 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.