TURİZM: Dev yatırım

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Bodrum Yalıkavak’ta 2 milyarlık yatırım planı hayata geçirildi.
Bodrum Yalıkavak’ta 2 milyarlık yatırım planı hayata geçirildi.

Bodrum Yalıkavak’ta 2 milyarlık yatırım planı hayata geçirildi. GAYRİMENKUL şirketi Varyap, Bodrum Yalıkavak’ta hayata geçirdiği Varyap Yalıkavak Residences, Hotel & Beach projesinin otel bölümü için dünyanın prestijli otel zincirlerinden Hyatt Centric ile anlaşmaya vardı.

Varyap Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Erdinç Varlıbaş ile Hyatt International EAME Bölgesi İş Geliştirme ve Gayrimenkulden Sorumlu Başkan Yardımcısı Peter Penev, Access Otelcilik ve Turizm Yatırım Danışmanlığı Başkanı Haluk Özdoğan’ın katılımıyla imza töreni düzenlendi.

Projeleri hakkında bilgi veren Varyap Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erdinç Varlıbaş, “77 oda olacak şekilde planlanan otelin, kendine ait bir de plajı olacak. Her odasında sonsuz deniz manzarası sunacak otelde, 1+1 ve 4+1 olmak kaydıyla 62 özel rezidans yer alacak. 2016 Ekim ayı ile başlayan inşaat çalışmasının bugünlerde yüzde 40’ı tamamlandı. Hedefimiz 2019 yazı ile otel ve plajı ile aynı anda hizmete almak. 62 adet rezidansın 14 adetlik kısmı satıldı.

Yalıkavak projemiz toplamda 120 milyon Euro ’ya mal oldu” dedi. İstanbul, İzmir ve Bodrum’da konut faaliyetlerini sürdürmeye devam edeceklerini belirten Varlıbaş, “Kurtköy’de 750, İzmir’de 350 konutluk projelerimiz olacak. Bodrum’da iki tane konut projesi daha yapacağız ve son olarak Atina’da 200 konutluk bir başka projenin de hazırlıklarını yürütüyoruz. Önümüzdeki 3 yıl içerisinde Kurtköy, İzmir ve Bodrum projelerinin de devreye alınmasıyla yurtiçi toplam yatırım tutarımız 2 milyar TL’yi, yurtdışı yatırım tutarımız ise 250 milyon Euro’yu bulacak” dedi.

HÜRRİYET

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.