MAGAZİN: ‘Her şey kısmet’

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Kıvanç Tatlıtuğ
Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ, evlilik ve çocukla ilgili konulardaki sorulara samimi yanıtlar verdi. Geride bıraktığımız haftalarda mavi tura çıktığı yatında talihsiz bir kaza geçiren ve bu yüzden de mavi turunu sonlandıran Kıvanç Tatlıtuğ’un adı geride bıraktığımız gün yeni projesiyle gündeme gelmişti. Projede birlikte oynayacağı söylenen Katie Holmes’un ‘Kıvanç’ı tanımıyorum’ çıkışından sonra benzer bir tepki de Kıvanç’tan gelmişti. Tüm bu polemik haberlerinden sonra yakışıklı oyuncu Bebek sahilde köpeği Marla’yı dolaştırırken görüntülendi. Magazin muhabirleri tarafından görüntüsü alınan Tatlıtuğ evlilik hayatıyla ilgili sorulara verdiği yanıtla çok konuşulacak gibi görünüyor.

“KIVANÇ’TAN ÇOCUK SORUSUNA YANIT”
2016 yılında Başak Dizer ile dünya evine giren Kıvanç Tatlıtuğ, muhabirlerin “Çocuk düşünüyor musunuz?” sorusuna “Her şey kısmet. Bizde istiyoruz tabii, yoksa niye evlendik? Belli bir zamanı yok” şeklinde yanıt verdi. Tatlıtuğ bu yanıtıyla adeta evliliğin çocuk için olduğu gibi bir algı oluşmasına yol açtı.

SÖZCÜ

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50814 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.