AKTÜEL: Oto hırsızlarına eş zamanlı operasyon

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Oto hırsızlarına eş zamanlı operasyon
Oto hırsızlarına eş zamanlı operasyon

İstanbul’un arasında bulunduğu 6 ilde gerçekleştirilen operasyonda 12 kişi gözaltına alındı. Yaklaşık 6 ay istihbarat çalışması ve teknik takip gerçekleştiren polis ekipleri, şüphelilerin yakalanması için İstanbul, Kocaeli, Çanakkale, Konya, Sinop ve Ağrı’da belirlenen adreslere operasyon düzenledi. 12 şüpheli yakalandı.
İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlığı Büro Amirliği ekipleri, araç hırsızlığı yaptıkları öğrenilen suç örgütü elemanlarının yakalanması için çalışma başlattı.
Yaklaşık 6 ay istihbarat çalışması ve teknik takip gerçekleştiren polis ekipleri, şüphelilerin yakalanması için İstanbul, Kocaeli, Çanakkale, Konya, Sinop ve Ağrı’da belirlenen adreslere operasyon düzenledi. Operasyonda suç örgütünün lideri olduğu öne sürülen E. E’nin de (38) aralarında bulunduğu 12 kişi yakalandı.
Bostancı Sanayi Sitesi’nde kaportacı dükkanı işleten E.E. ve adamlarının, ağır hasarlı araçların aynı marka ve modellerine otomobille çarparak maddi hasarlı kaza yaptıkları, tamir etmek bahanesiyle sahibinden aldıkları aracın anahtarını kopyaladıkları, tamirin ardından sahibine teslim ettikleri aracı, kopyaladıkları anahtarla daha sonra çaldıkları iddia edildi.
Gözaltına alınan şüphelilerden 2’si, ifadeleri alındıktan sonra soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcısının talimatıyla serbest bırakılırken, 10 kişi adliyeye sevk edildi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50525 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.