Birlik ve beraberlik

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Sevgili Beşiktaşlılar, futbol takımımız şerefli tarihine müthiş bir zafer daha ilave etti, hemde 10 kişi kalmasına rağmen. O ne heyecandı hele turu geçtikten sonra stadyumdaki o coşku unutulmayacak bir anı olarak tarihimize geçti. Şimdi Lyon, valla ben bu maçtan da ümitliyim, bu tür maçlardaki şans faktörü de çok önemlidir. Hatırlayın GS’ın UEFA kupasını aldığı yıl bazı maçlarını, hele son penaltılarla kazandığı final maçını, gerçi aslanlar gibi oynadılar, ama şans da yanlarındaydı. Gerçi bu şansı da onlar müthiş oyunlarıyla haketmişlerdi. Neden? “Allah iyi niyetle çok çalışanın yanındadır ” derler. İşte bu örnekler bunun en güzel misalidir. GS çok çalıştı ve istedi şansı da yardım etti ve kupayı kaldırdı. İnanıyorum ki, başta A. Nur Çebi’nin inanılmaz çalışma ve fedakarlığının şemsiyesi altında, Şenol hoca ve futbolcularının büyük hırsı ve isteğiyle ve de inşallah şansımızın da yaver gitmesiyle biz bu yıl, sanki UEFA kupasına doğru gider gibiyiz Allah yolumuzu açık etsin. Gelelim lige; Hem Avrupa, hem lig bu beni düşündürüyor bir de önümüzdeki çok zor maçlar hele hele Trabzon ve B.Şehir maçları… Müdafaa ve orta sahamızın bu tür maçlardaki bazı sıkıntı yaşaması beni çok düşündürüyor, Allahtan kalecimiz bu yıl süperde işi idare ediyoruz, aksi halde çok maçı kaydedebilirdik, bence bu kaleciyi kesin elden kaçırmamak gerek. Yıllardır bir Ronaldo, Zago gibi iki geri ikiliye sahip olamadık. Biraz Marcello dışında hiçbiri BJK’mizin geri ikilisini tamamlayacak kalitede değil, şimdilik idare ediyorlar. Özetle ligde işimiz bence biraz zor,  ama tabii ki ümidimiz yine fazla. Yeterki futbolcularımız sahada sinirlerine hocaları ile birlikte hakim olup dışarı atılmasınlar takımlarını yalnız bırakmasınlar, ki bu yıl bu bizde biraz fazla olmaya başladı DİKKAT! Bu kadar güzel şeyler olurken, şu divan kurulu ile yönetim arasındaki kargaşa ve hele hele KAYYUM işi hiç hoş olmadı, bence BAŞKAN maalesef bu krizi iyi yönetemedi, işte tecrübe ve itidalli davranış özellikleri burada kendini gösteriyor. Sayın başkanımız çok başarılı işlere imza atıyor ama bence bana biraz TEK ADAM havasına girmiş gibi geliyor, konuşmalarından ve bu tip hayati kararlarında yönetime ve BJK duayenlerine danışmadan bazı kararlar alıveriyor ve açıklıyor, bu Divan kongresi gibi. Sen seçime nasıl müdahil olursun? Nasıl aday çıkarırsın? Olmaz Başkan hatalısın. Çıkardığın kişi hem divan hemde BJK Bşk.’lığına layık bir isim, ama senin tarafından çıkartılması müthiş bir
HAKSIZ REKABET VE BÜYÜK BİR HATA.
İnşallah geri tepmez de bu çok değerli arkadaşımız da zor durumda kalmaz. Özetle hani derler ya “Arı kovanına çomak sokmak” gibi bir durum, her şey güzel giderken kalk divan kongresi iste, hoş olmadı. Neyse inşallah bu sıkıntıları def edip hem Avrupa’da , hem de ligde kupayı alıyor muyuz? İşte o zaman çift taraflı ekmek kadayıfı. Neden olmasın? Sağlık ve sevgi dileklerimle.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50814 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.