BEŞİKTAŞ: Sarıldı ve soydu

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Sarıldı ve soydu

Dizi oyuncusu Soydan Soydaş’a, hayranı olduğunu söyleyerek sarılan ve bu sırada sanatçının cep telefonunu çalan zanlı hakkında 26 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Oyuncu Soydan Soydaş, kendisine hayran olduğunu söyleyen genç tarafından habersizce soyuldu. Soydaş’a “sarılarak” cep telefonunu çalan Veli Ö. hakkında “hırsızlık” suçundan dava açıldı. Ünlü dizi oyuncusu Soydan Soydaş, 12 Şubat günü Beşiktaş’ta caddede yürürken yanına Veli Ö. yaklaştı. Veli Ö., genç adama, “Sen dizi oyuncusu değil misin, sizi çok seviyorum” diyerek sarılmaya başladı. Neye uğradığını şaşıran Soydaş, genç adamı iterek kurtulmak istedi. Bu sırada Soydaş’ın cebinden cep telefonunu alan genç, kaçmaya başladı. Bir süre sonra cep telefonunun çalındığını fark eden Soydaş, polise giderek kendisini soyan gençten şikâyetçi oldu. Güvenlik Timleri tarafından olay yerine yakın bir yerde yakalanan şüpheli gencin üzerinden, başka cep telefonları da çıktı. İsmini Kemal G. olarak beyan ederek ifade veren şüpheli, mahkemeye sevk edildi. Mahkemede gerçek adının Veli Ö., olduğu tespit edilen şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hırsızlık ve başkalarına ait kimlik bilgilerini kullanma suçundan dava açıldı. 8,5 yıldan 26,5 yıla kadar hapsi istenen Veli Ö., önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkacak. Kaynak: Sabah

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50517 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.