TEKNOLOJİ: Kullanıcıların çevrimiçi hesapları artık daha güvende

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Yüz tanımadan parmak izine dek pek çok eşsiz kullanıcı kimlik doğrulama yöntemini bir arada sunan True Key uygulaması, Windows Hello ile entegre çalışan ilk çok faktörlü kimlik doğrulama yönetim sistemi oldu. McAfee ürün ailesinin çok faktörlü kimlik doğrulama ürünü olan True Key,Windows Hello entegrasyonu ile artık Microsoft Edge üzerindede çalışacak. Bu sayede kullanıcılar çevrimiçi hesaplarını çok daha kolay ve güvenli bir şekilde yönetebilecek. Bu entegrasyonun Intel Security ile Microsoft’un şifresiz bir gelecek yaratma vizyonlarının ürünü olduğuna değinen McAfee True KeyCTO’su Richard Reiner; “Windows Hello ve True Key entegrasyonu ile kullanıcıların şifre ve kimlik doğrulama konusunda yaşadıkları problemleri çözmek üzere çok önemli bir adım attık. True Key kullanıcılarına gelişmiş çok faktörlü koruma ve dinamik bir bilgi doldurma sistemi sunuyoruz. Böylece daha güçlü bir şifre yönetimini teşvik ederek kusursuz bir çevrimiçi deneyim sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

McAfee True Key uygulaması Internet Explorer, Microsoft Edge ve chrome’un yanı sıra kusursuz bir güvenlik için artık Firefox’u da destekliyor. Android ve iOS kullanıcıları True Key uygulama hesaplarına girişte üç farklı kimlik doğrulama yöntemini birleştirebiliyor. Kullanıcılar, yüz tanıma, parmak izi, güvenilir cihaz ya da master şifre yöntemleri arasından seçtikleri herhangi bir faktör ile True Key uygulamasını kullanabiliyor. Android kullanıcıları da True Key uygulaması ile parmak izini kimlik doğrulama yöntemi olarak seçebiliyor.

MİLLİYET

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.