KÜLTÜR: Hayranlarıyla buluştu

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Harun Kolçak
Harun Kolçak

Harun Kolçak, ünlü isimlerle seslendirdiği “Çeyrek Asır” albümüyle sahnede müzik severlerle buluştu. Kanser tedavisi sonrası ilk kez Jolly Joker’da hayranlarının karşısına çıkan sanatçı, “Sahneyi çok özledim. Sahnede insanlarla beraber, bütün bestelerimi hep bir ağızdan söylemeyi özledim. Hastanede de bunu düşünüyordum. Yani gerçek anlamda yaşadığımı sanırım ben sahnede idrak ediyorum.” sözleri ile duygularını ifade etti.

“7 ay bir süreç geçti. Çok zordu tabii ama çok da faydalarını gördüm sonradan. Daha bir insan oldum, adam oldum. Daha akıllandım. Yaşandığı anda çok zordu gerçekten ama beni güzel bir yerlere taşıdı o süreç. Beni hayata bağlayan şey müzikti. O da bana çok ilahi geliyor. İnançlarımla çok örtüşüyor zaten. Müzik yani başka bir şey değil. Bir de babam.” ifadeleri ile tedavi günlerine değindi.

Harun Kolçak
Harun Kolçak

Tedavi sürecinde sanatçı dostlarının kendisine destek olduklarını da belirterek “İlk bir buçuk ay ben komadaydım. Hiçbir şey hatırlamıyorum ama çok gelen olmuş. Bir tek Çelik’i hatırlıyorum. Ayak ucumda dua ediyordu. O bana çok ilginç geldi herhalde. Beyin onu öyle bir kaydetmiş ki Çelik’i hatırlıyorum. Uzun saçlarıyla elleri açık dua ediyordu. Sonra sordum, ‘Çelik yanımda dua etti mi yoksa hayal mi gördüm’ diye. Çok ağır ilaçlar veriliyor tabii uyumam ve acı çekmemem için. O dua ediyormuş, gelip gelip. Zor bir süreçti.” o günleri anlattı.

Çelikle birlikte “Dualarım Yoluna” adlı şarkıyı birlikte seslendirdiler. Çelik, “Uzun bir aradan sonra verdiği ilk konser olduğu için ona destek olmaya, moral vermeye geldik. Keyfinin yerinde olduğunu biliyoruz. Bilet satışları harika, morali yerinde, sağlığı sıhhati, afiyeti yerinde. Bugün Harun’un günü. Ona destek olduğumuzu bilmesi yeterli. Ona başarılar diliyorum. Uzun yıllar sağlık sıhhat, afiyetle, bereketle, çok güzel bir kariyer diliyorum.” sözleri ile mutluluğunu dile getirdi.

“Gir Kanıma”yı İrem Derici, “Korkuyorum”u Zara, “Bile Bile”yi Aşkın Nur Yengi, “Gitme Seviyorum” şarkısını ise Tan Taşçı ile yorumlayan sanatçı, “Haketmedim Ayrılığı” ve “Müptelayım Sana” şarkılarını da seslendirdi. İskender Paydaş, Kubat, Umut Kuzey, Hakan Kahraman, Alişan Göksu, Bedük, Tuğba Yurt, Reyhan Karaca ve Gülçin Ergül de konsere destek için geldiler.

Harun Kolçak
Harun Kolçak
Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.