SPOR: Başkan Orman’dan Kubilay Yılmaz’a ziyaret

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Başkan Orman’dan Kubilay Yılmaz’a ziyaret

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 14 Ağustos 2016’da geçirdiği trafik kazasının ardından tedavisi devam eden Beşiktaş Mogaz’ın genç hentbolcusu Kubilay Yılmaz’ı ziyaret etti.

Ailesini ziyaret için geçen ağustos ayında gittiği Marmaris’te trafik kazası geçiren ve uzun süre yoğun bakımda kalan 19 yaşındaki Kubilay Yılmaz, Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi görüyor.

Beşiktaş Kulübünden yapılan açıklamaya göre başkan Fikret Orman, beynindeki ödem baskı yaptığı için bilincinde bulanıklık yaşayan Kubilay ile tedavi gördüğü rehabilitasyon merkezinde bir araya geldi. Ziyarete Fikret Orman’ın yanı sıra Beşiktaş Kulübü Amatör Sporlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, Beşiktaş Mogaz Menajeri Berk Karahan, siyah-beyazlı takımın başantrenörü Müfit Arın ve takım kaptanı İbrahim Demir katıldı.

Kubilay Yılmaz’ın ailesinden ve doktorlardan bilgi alan Fikret Orman, genç hentbolcunun bir an önce sağlığına kavuşması temennisinde bulunurken, maddi manevi olarak sporcularının yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Fikret Orman, siyah-beyazlı formayı giyen her branştan her sporcunun kendileri için özel olduğunu belirterek, “Beşiktaş büyük bir camiadır. Bu camiaya hizmet eden her bir sporcumuz da bizler için özel bir yer tutar. Kubilay, altyapımızdan yetişmiş ve çok genç yaşlardan itibaren A takım formasını giymeyi başarmış çok değerli bir sporcumuz. Yaşadığı talihsiz olay bizi çok üzdü ama umuyorum ki onu çok yakın zamanda tamamen sağlıklı bir şekilde aramızda göreceğiz. Tedavi sürecinde ve sonrasında Beşiktaş ailesinin bir ferdi olarak kulübümüz maddi manevi her ihtiyacında kendisinin yanında olmuştur, olmaya devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

Fikret Orman, Kubilay’ın ağır bir kaza geçirdiğini vurgulayarak, “Biz ilk günden beri yanında olduk. Isparta’da tedavi görürken sezon sonuna kadar olan tüm maaşlarını ödedik. Şimdi buradaki masraflarını karşılıyoruz. Elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışıyoruz. Tek temennimiz bir an önce ayağa kalkması. İyi temennide bulunup, dua etmek ve ayağa kalkmasını ümit etmekten başka yapacak bir şey yok.” görüşlerini aktardı.

Kubilay Yılmaz’ın tedavisinde ilerleme kaydedildiğini belirten Erdal Karacan, “Temennimiz, Kubilay’ın en kısa zamanda sağlığına kavuşması. Kulübümüz ilk günden beri konuyu yakından takip etmektedir. Kendisinin arkasındadır. Dualarımızla beraber bir an evvel ayağa kalkmasını, takımına dönmesini bekliyoruz. Ailenin de morali çok yüksek. Bir an evvel sağlığına kavuşması için dua ediyoruz.” açıklamasını yaptı.

Müfit Arın da genç hentbolcunun her geçen gün iyileştiğini ve daha iyiye gittiğini kaydederek, “Sürecin başından beri beraberiz. Her geçen gün iyileşen, daha iyiye giden bir Kubilay var. Camia, teknik ekip ve takım olarak hep takip ediyoruz. Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşacak.” değerlendirmesinde bulundu. Kaynak: Fanatik

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50814 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.