SPOR: Töre’nin transferi kime bağlı?

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Gökhan Töre - Beşiktaş

Beşiktaş’ta Fikret Orman Gökhan Töre’nin satılmayacağını açıklamıştı ancak yönetimle yapılan toplantıda açık kapı bıraktığı öğrenildi.
İşte iddiadan detaylar:
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, önceki gün yaptığı açıklamada, “Gökhan Töre, takımımızın en önemli oyuncularından biri. Onu satmayı düşünmüyoruz” diyerek genç futbolcunun gidişine kapıları kapattıklarını belirtmişti. Ancak kulübün, astronomik bir teklif gelmesi halinde 23 yaşındaki oyuncuyu gönderme seçeneğini hâlâ masada tuttuğu ortaya çıktı.

Yönetimin, 12 milyon Euro değer biçtiği yıldız için La Liga ekibi Atletico Madrid’in ısrarını sürdürdüğü ve 9 milyon Euro’luk teklifi artırma konusuna sıcak baktığı öğrenildi. Kırmızı-Beyazlılar’ın; Arda Turan’ın Katalan devi Barcelona’ya transfer olması halinde sağ kanat hattını Gökhan Töre’yle doldurmayı planladığı ve bu oyuncu için Beşiktaş’ın istediği ücreti verebileceği konuşuluyor.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50517 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.