BEŞİKTAŞ: Abbasağa iptal!

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP YOUTUBE CHANNEL

Abbasağa parkı basın açıklaması iptal edildi

Abbasağa Parkı bilgilendirme toplantısı iptal edildi. Buna göre bilgilendirme ile ilgili basın toplantısı duyurusu Beşiktaş Belediyesi basın duyurusu bir gün öncesinden şöyle yapılmıştı: Abbasağa Parkı’na kafe projesi ile ilgili son günlerde yaşanan gelişmeler ve ortaya atılan bilgi kirliliği nedeniyle yarın saat 11.00’de Ulus’taki Meyve Bahçesi’nde Beşiktaş Belediye Başkanımız Av. Murat Hazinedar ile 20 muhtarımız ve CHP’Lİ milletvekillerimiz basın toplantısı düzenleyecektir.
Meyve Bahçesi’ndeki kafe önünde yapılacak basın açıklamasında Abbasağa konusunda verilen son karar açıklanacaktır. Günlerdir tüm televizyon ve gazetelerde yer alan, siyaset dünyasının gündemini de meşgul eden Abbasağa konusundaki tüm gerçekleri öğrenmek için siz değerli basın mensuplarımızı bu basın toplantımızda görmekten büyük mutluluk duyacağız…
Tarih: 11 Mayıs Pazartesi
Yer: Ulus/ Meyve Bahçesi
Son açıklama ise erteleme yönünde…
Yetkililer şöyle aktardı:
Bugün saat 11’de Ulus’taki Meyve Bahçesi’nde Abbasağa konusunda yapacağımız basın toplantısı ilerleyen bir tarihe iptal edilmiştir. Önemle dikkatinize sunulur.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP YAYINLARI – RADYO BEŞİKTAŞ CANLI

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP – FOTO HABER

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP – BEŞİKTAŞ WEB TV

Gazete Beşiktaş hakkında 50243 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*