İSTANBUL: Narkotik operasyonu

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

İstanbulda narkotik operasyon

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 7 ve 9 Nisan’da Büyükçekmece, Avcılar, Bahçelievler ve Beyoğlu ilçelerinde yaptıkları operasyonlarla 159 kilo eroin, yaklaşık 10 kilo afyon sakızı ile 1 kilo 250 gram esrar ele geçirdi. Operasyonlar kapsamında toplam 28 kişi tutuklandı.

Büyükçekmece’de gerçekleştirilen operasyonda bir evde ve lüks bir otomobilde yapılan aramalarda 277 paket halinde toplam 153 kilo eroin yakalandı. Operasyonda E.F. ve Z.Ç. isimli şüpheliler tutuklandı. Avcılar’da ise 12 paket halinde toplam 6 kilo eroin yakalandı. Operasyonda A.Ö. isimli 1 kişi tutuklandı.

Beyoğlu’nda sokak satıcılarına yönelik yapılan çalışmada 34 şüpheli gözaltına alındı. Yapılan aramalarda 1 kilo 250 gram esrar, 216 ectasy hap, 3 tabanca, 3 sahte ehliyet ve 4 terazi yakalandı. Gözaltına alınan şüphelilerden 24 kişi tutuklandı. 1 şüpheli serbest bırakılırken, 9 şüpheli adli kontrol talebiyle serbest bırakıldığı öğrenildi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50396 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.