TÜRKİYE: Mecliste müzikli toplantı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Meclis'te rap müzikli basın toplantısı

Dilovası’ndaki çevre kirliliğine dikkat çekmek isteyen, CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, TBMM’de Dilovası kurucu Belediye başkanı Ercan Dalkılıç ve çevre aktivisti Ramazan Akpınar’la birlikte basın açıklaması düzenledi.
CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Dilovası’ndaki çevre kirliliğini dile getirmek amacıyla TBMM’de basın toplantısı düzenledi. Kaplan toplantıyı, Dilovası kurucu Belediye başkanı Ercan Dalkılıç ve çevre aktivisti Ramazan Akpınar ile birlikte yaptı.
Dilovası bölgesinde defalarca protesto gösterisi düzenlediklerini belirten Kaplan, “Dilovasında beyaz kefen giydin Kocaeli Büyükşehir belediye binasının önüne gittik protesto ettik sonuç alamadık. Dilovası halkı bir araya geldi biber gazı jopla karşılık buldu. Çevreyi korumak için yeni bir protesto yapacağız. Ramazan kardeşimiz Dilovasında yaşayan genç bir arkadaşımız. Dilovası’nda doğdu Diyovası’nda büyüdü onun kendi dili ile bir müzik tarzı var bu müzik tarzı ile çevreye daha duyarlı kamuoyunun dikkatini çekmek için biz Dilovası’nı gündemde tutmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Amaçlarının ötekileştirmek ve birilerine karşı durmak olmadığını kaydeden Kaplan, “Ama bu toplumda anayasanın verdiği güvence ile herkesin yaşam hakkı var. sağlıklı bir ortamda yaşam hakkı var Dilovası halkının yaşam hakkının elinden alınmasına hiçbirimiz seyirci kalmayacağız” dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.