SPOR: Bilic ne istiyor?

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Bilic - Beşiktaş Spor Haberleri

Beşiktaş Yönetimi 12 Mart Perşembe günü Avrupa Ligi’nde oynanacak Club Brugge maçını düşünerek Sivas karşılaşmasının tarihinin değiştirilmesi konusunda TFF’ye başvurmuştu.
Beşiktaş ligin 23. haftasında 9 Mart Pazartesi günü Sivasspor ile karşılaşacaktı. Yönetim 12 Mart Perşembe günü Avrupa Ligi’nde oynanacak Club Brugge maçını düşünerek Sivas karşılaşmasının tarihinin değiştirilmesi konusunda TFF’ye başvurmuştu.
Fanatik Gazetesindeki haber detayları şöyle:

Yönetim ile yetkililer arasında yapılan toplantı sonrası karşılaşmanın cuma ya da cumartesi oynanması konusunda mutabakata varıldı.

BRUGGE MAÇINI HATIRLATTI

Ancak devreye teknik direktör Bilic girdi. Başarılı çalıştırıcı, Siyah-Beyazlı yöneticilere “Pazar gününden sonra yorgun olan takıma 2 gün izin verdim. Çarşamba günü bir araya geleceğiz. Sivas maçını cuma ya da cumartesi oynarsak takımın konsantrasyonu konusunda sıkıntı yaşarız. Ancak pazartesi oynarsak da Sivas gibi zorlu bir deplasman sonrası Belçika’da yorgunluk sıkıntısı yaşarız. Bu nedenle bu müsabakanın pazar günü gündüz oynanması bizim için ideal” diyerek görüşünü bildirdi.

PAZAR İÇİN ISRARCI OLDU

Bilic’in ısrarı karşısında yönetim bu teklifi TFF yetkililerine iletti. TFF de maçı pazar günü saat 14:00’e aldı. Böylece bir anlamda Beşiktaş Teknik Direktör Bilic maçın tarihini belirlemiş oldu. Geçen hafta oynanan ve 2-2 berabere biten Balıkesir maçında takımın yorgunluğu dikkat çekmişti.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50917 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.