Eleştirilere yanıt verdi

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Başbakan Erdoğan, İzmir’de, AK Parti İl Başkanlığının bir otelde düzenlediği yemekte konuştu.Başbakan Erdoğan, “Biz milletçe 90. yıl coşkusunu yaşarken asrın projesi Marmaray’ı, uluslararası bir katılımla hizmete açarken, İzmir İktisat Kongresi’nin açarken, dünyanın en büyük kongre merkezlerinden biri olan Efes Kongre Merkezi’ni açarken, belli bir kesimin bizim bu heyecanımızı ve bu coşkumuzu paylaşamadığını üzülerek gördük” diye konuştu.
Başbakan Erdoğan, İstanbul’da çok önemli ve anlamlı bir açılış yaptıklarına işaret ederek, sözlerine şöyle devam etti: “Biraz sonra da inşallah Kuşadası’nda yapacağımız önemli açılışlar, bu ülkenin evlatlarını, bu milleti sevindirmez mi? Bakın dünden bu yana 15 gün süreyle dedik ki, ‘Marmaray ücretsiz çalışacak. 15 gün süreyle, Marmaray ücretsiz çalışırken şimdi vatandaş tabii bir Ayrılık Çeşmesi’nden biniyor Kazlıçeşme’ye gidiyor, Kazlıçeşme’den dönüyor, tekrar Ayrılık Çeşme’ye geliyor.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50434 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.