Satılacaklar listesine girdiler

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

İki ismin Beşiktaş’tan gönderilmesi konusu gündemde. İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk için kulüp arandığı söyleniyor. Beşiktaş’ın, Hajduk Split ile oynadığı hazırlık maçı için gittiği Hırvatistan gezisi olaylı bitti. Yaşanan kavga sonrasında İbrahim Toraman ile Sezer Öztürk süresiz kadro dışı kaldı. Kavgaların tekrarlanması ve takımın huzuru nedeniyle satış listesine konulacakları da bugün spor gündeminde yer alan konular arasında bulunuyor. satış listesine konulmaları ile ilgili ettikleri kavga ve yaşanan olaylar ile ilgili bazı detaylar şöyle sıralanabilir:
“Sezer, Hajduk Split maçında pas alamadığı için zaman zaman sert tepkiler gösterdi. Bir pozisyonda Serdar Kurtuluş’a kızan oyuncuya Kaptan İbrahim Toraman sert çıktı. Maç sonrası takım otobüsü ve havalimanında devam eden tartışmalar araya girenler tarafından tatlıya bağlandı. Sabaha karşı İstanbul’a inen Beşiktaş kafilesi doğruca tesislerde kampa girdi. Bu sırada Sezer, İbrahim Toraman’ın odasına gitti ve kimse kendilerini rahatsız etmesin diye kapıyı kilitledi. İkili odada yine kavgaya tutuştu. Gelen sesler üzerine diğer futbolcular kapıyı kırarak ikiliyi güçlükle ayırdı. Kavga, bu kez yeniden Slaven Bilic’in önünde tekrarlandı. Antrenman öncesi siniri geçmeyen Toraman ve Sezer, tekrar kavgaya tutuşunca ipler koptu. Durumu Futbol Genel Direktörü ile paylaşan Bilic, daha sonra yönetici Ahmet Kavalcı ile görüştü. O da Başkan Fikret Orman’a bilgi verdi. Hırvat teknik adamın isteği üzerine iki oyuncu da kadro dışı bırakıldı.
İki futbolcunun da devre arasında satış listesine konacağı belirtildi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50756 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.