SPOR: “Zirve bizim olmalı”

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Hajduk Split maçı öncesinde basın toplantısı düzenleyen Bilic, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın önemli kadroları olduğunu belirterek, “Ancak sağlam basıp, zirvede kalmak istiyoruz” dedi. Öte yandan Beşiktaş arayı Hajduk Split’le hazırlık maçı yaparak değerlendirmek istiyor.
Milli arayı Hajduk Split’le hazırlık maçı yaparak değerlendirmek isteyen Beşiktaş, dün Hırvatistan’a gitti. Karşılaşma öncesinde basın toplantısı düzenleyen Slaven Bilic, doğduğu kentte olmanın büyük mutluluk verdiğini belirterek, “Her iki kulübe de teşekkür ederim. Yedek oyuncuları deneme açısından bizim için büyük bir fırsat. Milli takım için verilen arada iyi bir sınav olacak. Eski kulübümü takip ediyorum. Şu anda iyi bir noktadalar. Beşiktaş çok büyük bir kulüp ve hedefleri var. Türkiye Ligi, 10 sene öncesi gibi değil, artık daha zorlu. Kağıt üzerinde Fenerbahçe ve Galatasaray’ın gerisinde görülmemize rağmen şu anda işleri rayına koyduk. Ayaklarımızı yere sağlam basarak zirvede kalmak istiyoruz. Bu yüzden her maça galibiyet için çıkıyoruz. Milli takımda ve Rusya’da büyük baskı altında çalışıyordum. Türkiye’de de baskı var ama bunu avantaja çevirmeye çalışıyorum. Bundan da memnunum” diye konuştu.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50396 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.