SPOR: Sorun iletişim mi?

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Teknik direktör Slaven Bilic ile dil sorunundan dolayı fazla iletişim kuramadıklarını kaydeden Brezilyalı futbolcu, samimi açıklamalarda bulundu. Motta “Ama vücut diliyle çok iyi anlaşıyoruz. Hocamız sadece benimle değil tüm oyuncularla saha içi ve dışında çok ilgileniyor”
Motta sözlerini şöyle sürdürdü:
“Takımda aynı dili konuşabildiğim oyuncularla haliyle biraz daha iyi anlaşıyorum ama bütün arkadaşlar birlik beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Manuel Fernandes ve Muhammed Demirci çok kaliteli oyuncular. Her geçen gün takım olarak iyiye gidiyoruz. Kötü günlerde kenetlenip durumu pozitife çevirmeliyiz.”
Ligde 7. haftada Eskişehirspor ile yapacakları maç konusunda ise Motta, “Eskişehirspor ile çok önemli bir maç oynayacağız. Kaybedeceğimiz kadar puan kaybettik. Yeni bir seri yakalamak için Eskişehirspor’u deplasmanda yenmeliyiz. Evlerinde iyi oynuyorlar ama bizim için kazanma vakti geldi” diyerek sözlerini tamamladı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50396 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.