SPOR: Son izin!..

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş’ta sezon sonunda yıkılıp yeniden yapılması planlanan İnönü Stadı hakkında son karar bugün Anıtlar Kurulu tarafından verildi. Kurul, bugün yaptığı toplantıda Siyah Beyazlı kulübün İnönü Stadı için hazırladığı son projesi onayladı. Konu ile ilgili DHA’ya açıklamalarda bulunan Beşiktaş Pazarlama Komitesi Başkanı ve Yeni Stadyum Projesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Güner, verilen bu son karar ile stadı yeniden yapmak için alınması gereken izinleri tamamladıklarını belirtti. Güner, şöyle konuştu:
“Bugün Anıtlar Kurulu, hazırladığımız son projeyi onayladı. Kurul, bugün yaptığı son toplantıda stadımız ile ilgili avan projeyi kabul etti. Verilen izinde tarihi dokunun korunarak stadın yeniden yapılmasına onay verildi. Bu izin ile birlikte yeni stadımız hakkında izinlerimizi tamamlamış olduk. Sanırım ligin bitiminden sonra belli bölümleri yıkarak inşaata başlayacağız.”

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50434 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.