Ahlaksızlığın ırkı olmaz!

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Genel Başkanlığını Fatih Erbakan’ın yaptığı Yeniden Refah Partisi’nin Beşiktaş İlçe Başkanı Osman Topak, Bebek’te yaşanan ve günlerce ülke gündemini meşgul eden rezil olayla ilgili Beşiktaş Medya Grup’a özel açıklamada bulundu.

Bebek’te yaşanan iğrenç olay ve ülke gündemine düşen görüntüler sonrası Beşiktaş Medyta Grup’a bir açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Beşiktaş İlçe Başkanı Osman Topak, ‘Önce ahlak ve maneviyat’ dedi.

Topak açıklamasında şunları dile getirdi: ’30 Mayıs 2022 Pazar günü güzide ilçemiz Beşiktaş’ımızın bebek sahilinde yaşanan sapkın olaylar ve bu olaylar ile ilgili gelişmeleri, tepkileri hayretler içerisinde izlemekteyiz.Yaşanan bu üzücü olay yorumlamada taraf olan insanların – “işte mülteciler” diyerek karşılık vermesi,diğer bir tarafın “mülteci değiller” diyerek siyasi nemalanma çabalarını üzülerek takip ediyoruz. Her şeyden önce belirtmek isteriz ki ahlaksızlığın ırkı olmaz. Bu sapkın olay ve son günlerde ahlaka aykırı artan bu hadiselere odaklanmak yerine çok farklı noktalara dikkat çekmeye çalışmak bu ülkeye verilebilecek zararların en büyüğüdür. Bizler her zaman “Önce Ahlak ve Maneviyat” diyen bir hareketin temsilcileri olarak bu son günlerde yaşadığımız sapkınlıklar başta olmak üzere tüm ahlaka aykırı uygulamalara karşı olacağımızı bildiriyoruz.’

İHMAL ETTİĞİNİZ NESİL İMAR ETTİĞİNİZ ŞEHRİ TAHRİP EDER

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Osman topak daha sonra şöyle devam etti: 
Zinayı suç olmaktan çıkartan, evlilik dışı ilişkilere çanak tutan, ahlaka aykırı kanun ve sözleşmelerle toplumu ifsad eden, her türlü sapkınlığa ve ahlaka aykırı programlara ses çıkartmayan hükümet yetkililerine Bebek Sahilinden sesleniyoruz, “Şehri imar ederken nesli ihya etmeyi ihmal ederseniz; ihmal ettiğiniz nesil, imar ettiğiniz şehri tahrip eder.” 

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 51123 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.