Genç Kaymakam gönülleri fethetti!

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş’ta göreve başladığından bu yana, genç yaşlı herkesin sevgilisi olan Kaymakam Önder Bakan, bu sefer de gençlerle kaynaştı ve onların oyununa katılarak adeta gönülleri fethetti!.. Beşiktaş Anadolu Lisesi’nde düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programına katılan Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, öğrenciler arasında düzenlenen halat çekme yarışına katılarak gençlerle birlikte yarıştı.

Beşiktaş Anadolu Lisesi‘nde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için kutlama programı düzenlendi. Kutlama töreninin ardından öğrenciler tarafından çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi. Bu etkinlikler kapsamında halat çekme yarışı da yapıldı. Heyecanlı anlar yaşanan yarışmaya Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan da katılarak, öğrencilerin heyecanına ortak oldu. Kaymakam Önder Bakan ile birlikte halat çekme yarışı yapan öğrencilerin mutluluğu yüzlerine yansıdı.

Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, bu heyecanlı anları Twitter hesabından paylaşarak, “Bu güzellik ve heyecana fazla dayanamadık tabi ki” dedi.

Öte yandan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için düzenlenen program hakkında paylaşımda bulunan Beşiktaş Kaymakamlığı da, “Beşiktaş Anadolu Lisesinde düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programında, 103. yıl coşkusunu hep birlikte yaşadık.” ifadelerine yer verdi.

Beşiktaş Anadolu Lisesi, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçe Kaymakamımız Sn. Önder BAKAN, İlçe Belediye Başkanı Yrd.ları Sn Soner KARAKUŞ ve Sn. Ali Rıza YILMAZ, İlçe MEM Md. Sn. Özcan TÜRKOĞLU ve İlçe Gençlik ve Spor Md. Salim CANTÜRK’ün katılımları ile gerçekleştirilmiştir.” dedi.

Ayrıca Kaymakam Bakan, Twitter hesabında, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı anısına 103 balonu gökyüzüne bıraktık” paylaşımında bulundu.

Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan’dan 19 Mayıs mesajı!

Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için mesaj paylaştı. Kaymakam Bakan, mesajında aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“Kurtuluş mücadelesinin başlatıldığı 19 Mayıs Samsun’a çıkış ve ardından Milletin, Vatanla bütünleşip bağımsız bir Devlet haline geldiğimiz zaman süreçlerinin en önemlisi, mihenk taşı…. Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun”

Beşiktaş Kaymakamlığı’nın da Twitter hesabından yapılan paylaşımda da, “Bağımsızlık mücadelemizin 103. yıl dönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun!” ifadeleri kullanıldı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 51123 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.