Kızlarıyla birlikte 23 Nisan’ı kutladı!

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, iki kızıyla birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutla

Hem harika bir baba, hem de Beşiktaş için başarılı işlere imza atan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Twitter hesabından, iki kızıyla birlikte olduğu fotoğrafını paylaşarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Akpolat, “1 haftalık zorunlu (sağlık sorunlarım sebebiyle) aradan sonra kızlarımla bayramımızı kutlamak için hazırız. Bu süre içinde bana çok iyi baktılar. Arayan soran herkese teşekkür ediyorum. Kaldığımız yerden devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca, Başkan Rıza Akpolat, kızı Duru’nun okulunda izledikleri 23 Nisan gösterisinden bir video paylaşarak, “Canım kızım, Duru’mun okulunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarındaki dans gösterisini izledik.” dedi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, “Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Milli Mücadele kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyorum.” ifadeleriyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 51119 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.