Başkan Akpolat şimdi de taksicilere kucak açtı!

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

İlçedeki taksi duraklarında yenileme ve onarım çalışmalarını sürdüren ve aşevinden çıkan sıcak çorbaları da esnaf ile paylaşan Beşiktaş Belediyesi’nde Başkan Rıza Akpolat, “Kara kış geldi, şartlar zor. Dayanışmayla bu zor günleri birlikte atlatacağız.” dedi.

İstanbul’un Beşiktaş ilçesindeki taksi durakları yenileniyor. Beşiktaş Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “Taksicilerimizin daha iyi koşullarda hizmet verebilmesi için ilçemizdeki taksi duraklarında yenileme ve onarım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aşevimizden çıkan sıcak çorbalarımızı esnafımızla paylaşıyoruz.” denildi.

“Zor günleri birlikte atlatacağız”

Akat Mahallesi’ndeki Karanfil Taksi durağına ziyarette bulunan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, “Yenilediğimiz Karanfil Taksi durağında Aşevimizden çıkan sıcak çorbalarımızı esnafımızla birlikte içtik, sohbet ettik. Kara kış geldi, şartlar zor. Dayanışmayla bu zor günleri birlikte atlatacağız.” ifadelerini kullandı.

“Beşiktaş Belediyesi’ne teşekkür ederiz”

Karanfil Taksi çalışanları da konu hakkında şöyle konuştu:

“Pandemiden dolayı yerimiz biraz küçüktü. Başkanımız ziyaretimize gelmişti. Talimatı verdi. Arkadaşlar kısa bir sürede durağımızı büyüttüler, yenilediler. Fayans yaptılar, mutfak kısmını değiştirdiler, kaldırım yaptılar. Beşiktaş Belediyesi’nde teşekkür ederiz.”ÖZEL HABER
Buğurcan Baştuğ

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 51123 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.